Vyberte si dekorační látky v těch nejkrásnějších vzorech

Drobné detaily dokáží nádherně rozzářit interiér, a to jak v podobě keramických nebo skleněných, tak i textilních doplňků z dekoračních látek. Takové pro vás vyrábíme v naší moderní dílně ve Zruči nad Sázavou. Můžete si u nás vybrat z široké nabídky na míru šitých bytových doplňků, které jsou všechny české výroby. Máte zájem či jen dotaz? Ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře níže nebo zavolejte na telefonní číslo +420 327 585 972.

  • Šijeme na míru vašim požadavkům
  • Česká výroba
  • Polštářky se vzorem i čistě bílé
  • Kvalitní dodavatelé a prvotřídní materiály
  • Nabízíme i textil v metráži

V doplňcích z dekoračních látek jsme jako doma!

Hledáte zajímavé doplňky, kterými oživíte svůj byt či dům? Zdobí vaše okna krásné záclony, ale ještě by to chtělo stylové závěsy? Chybí vám ve vaší ložnici nebo obýváku "něco", co dotáhne váš interiér k dokonalosti? Můžou to být třeba bytové doplňky z dekoračních látek v podobě nejen květovaných polštářků se vzorem (s výplní, s libovolným motivem či prošívané), které pro vás od roku 2000 vyrábíme ve Zruči nad Sázavou.

Přijďte si k nám i vy vybrat na míru šité polštářky nebo bavlněné návleky na polštáře, stejně jako dekorační látky v metráži. Ty máme v nabídce pro všechny, kteří si chtějí ušít polštářek podle svých představ a hledají opravdu kvalitní látky. Textil v metráži můžete použít i na závěsy, na povlečení nebo na luxusní ubrusy - barevné doplňky z dekoračních látek se hodí jak do rodinných domů, tak i do bytu.

Díky našim dlouholetým zkušenostem od roku 2000 a kvalitním strojům, které v naší dílně ve Zruči nad Sázavou používáme, se můžete spolehnout, že vám vždy dodáme přesně takový doplněk z dekorační látky, jaký jste si vysnili. Stejně pečlivě přistupujeme k výrobě polštářků se vzorem do rodinných domů i velkoformátových ubrusů a dalšího textilu pro hotely a restaurace. Ať se jedná o zákazníka, který si koupí 3 polštářky nebo o velkou firmu v několikanásobně větším objemu, vždy děláme maximum pro to, aby od nás zákazníci odcházeli s úsměvem na tváři - a s ním se i časem vraceli...

Zajímá vás cena našich dekoračních látek?

Nevíte, jak změřit potřebné rozměry pro ubrusy nebo závěsy?

Potřebujete kromě dekoračních látek i další doplňky do interiéru, například matracové potahy?

Snimek1-2
Snimek5-2
Snimek3
colorama

Prodej metráže

Záclony
Blackouty
Ubrusoviny
Dimouty
Dekorační látky
Dekorační látky s nehořlavou úpravou
Polyesterová rouna a netkané textilie
Materiály pro výrobu potahů na matrace